';
GODZINY OTWARCIA

Jesteśmy otwarci codziennie

pn-pt 12:00-20:00

sob 10:00-20:00

nd 10:00-19:00

SALA ZABAW
Plac zabaw PARTY LAND powstał z myślą o dzieciach i ich rozwoju. Dając możliwości rozładowania pozytywnej energii na gry, zabawy i poznawanie nowych doświadczeń. Na sali zabaw nie ma czasu na nudy! Każde dziecko znajdzie zajęcie dla siebie. Od kreatywnych prac plastycznych do nurkowania w kolorowych piłkach. PARTY-LAND to tez miejsce spotkań dla rodziców.
URODZINKI
Wypraw urodzinki swojej pociechy w PARTY LAND. A my zrobimy wszystko aby ten dzień był wyjątkowy. Gościem specjalnym jest Minionek, który podczas imprezy tańczy razem z dziećmi. Animatorzy zabaw przeniosą dzieci w świat bajek i marzeń. Posiadamy szeroką gamę oferty urodzinowej nie tylko dla dzieci. Zobacz sam.
ORGANIZACJA IMPREZ
Organizujemy imprezy okolicznościowe takie jak urodzinki, imieniny, chrzciny, komunie itd. Nasza oferta skierowana jest także do przedszkoli oraz szkół, gdzie przeprowadzamy różne ciekawe warsztaty oraz konkursy. Zabawiając wszystkich dookoła mamy ogromną radość z uśmiechu na twarzy osób, którzy nas otaczają i świetnie się bawią.
PARTY LAND

O Nas

Stworzyliśmy PARTY-LAND ponieważ sami jesteśmy rodzicami trójki dzieci. Mamy ogromne doświadczenie co do opieki ,rozwoju i zabaw z dziećmi. W zabawach z dziećmi sami czujemy się jak dzieci i dla tego miedzy innymi dzieci nas lubią, bo bawią się z nami jak z przyjaciółmi.

PARTY LAND

O Nas

20180625_180353

DZIECI BAWIĄC SIĘ

rozwijają swoje umiejętności

Przygotuj swoje dziecko do samodzielności
Adaptacja dziecka z otoczeniem bez rodzica

Pomożemy Ci i dziecku w adaptacji otoczenia z jakim jest żłobek czy przedszkole.

Obserwacje i kontrola
Kontrola rodzicielska

Twoje dziecko jest zawsze pod dobrą opieką zarówno Twoją jak i naszą.

Domowa atmosfera
Indywidualne podejście

Na sali zabaw panuje przyjazna atmosfera i dla tych małych i dla tych dużych

Chwila relaksu lub wysiłku
Zagospodaruj swój czas

Jesteśmy po to aby zająć się twoja pociechą, gdy Ty masz chwilę czasu wyłącznie dla siebie.