';
GODZINY OTWARCIA

Jesteśmy otwarci codziennie

pn-pt 12:00-20:00

sob 10:00-20:00

nd 10:00-19:00

SALA ZABAW
Plac zabaw PARTY LAND powstał z myślą o dzieciach, o ich rozwoju i możliwości rozładowania pozytywnej energii na gry, zabawy i poznawanie nowych doświadczeń. Na sali zabaw nie ma czasu na nudy, każde dziecko znajdzie zajęcie dla siebie. Od kreatywnych prac plastycznych do nurkowania w kolorowych piłkach. PARTY-LAND to tez miejsce spotkań dla rodziców.
URODZINKI
Wypraw urodzinki swojej pociechy w PARTY LAND, a my zrobimy wszystko aby ten dzień był wyjątkowy. Gościem specjalnym jest Minionek, który podczas imprezy tańczy razem z dziećmi. Animatorzy zabaw przeniosą dzieci w świat bajek i marzeń. Posiadamy szeroką gamę oferty urodzinowej nie tylko dla dzieci, zobacz sam.
ORGANIZACJA IMPREZ
Organizujemy imprezy okolicznościowe takie jak urodzinki, imieniny, chrzciny, komunie itd. Nasza oferta skierowana jest także do przedszkoli oraz szkół, gdzie przeprowadzamy różne ciekawe warsztaty oraz konkursy. Zabawiając wszystkich dookoła mamy ogromną radość z uśmiechu na twarzy osób, którzy nas otaczają i świetnie się bawią.
PARTY LAND

O Nas

Stworzyliśmy PARTY-LAND ponieważ sami jesteśmy rodzicami trójki dzieci. Mamy ogromne doświadczenie co do opieki ,rozwoju i zabaw z dziećmi. W zabawach z dziećmi sami czujemy się jak dzieci i dla tego miedzy innymi dzieci nas lubią, bo bawią się z nami jak z przyjaciółmi.

PARTY LAND

O Nas

20180625_180353

CENNIK

Poznaj Naszą ofertę

Zapoznaj się z naszą kolorową ofertą i cennikiem na każdą kieszeń. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i ciekawi nowych doświadczeń. Poprzez zabawę uczymy i pokazujemy świat w radosnych barwach.

ZAJĘCIA PALSTYCZNE

W każdą środę

Zajęcia plastyczne to nie tylko malowanie ale wiele ciekawych, kreatywnych prac. Począwszy od nauki wyszywania, robienia pianiaty, składania origami do tworzenia figur 3D.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Temat zajęć jak i termin znajdziesz na Naszym FB

DZIECI BAWIĄC SIĘ

rozwijają swoje umiejętności

Przygotuj swoje dziecko do samodzielności
Adaptacja dziecka z otoczeniem bez rodzica

Pomożemy Ci i dziecku w adaptacji otoczenia z jakim jest żłobek czy przedszkole.

Obserwacje i kontrola
Kontrola rodzicielska

Twoje dziecko jest zawsze pod dobrą opieką zarówno Twoją jak i naszą.

Domowa atmosfera
Indywidualne podejście

Na sali zabaw panuje przyjazna atmosfera i dla tych małych i dla tych dużych

Chwila relaksu lub wysiłku
Zagospodaruj swój czas

Jesteśmy po to aby zająć się twoja pociechą, gdy Ty masz chwilę czasu wyłącznie dla siebie.

Party Land Gdańsk

Zobacz jak się bawimy

GALERIA

ZNAJDZIESZ NAS NA FB

Bawimy się na terenie Gdańska

ZNAJDZIESZ NAS

Odwiedź Nas

KONTAKT

Wiemy, że praca z dziećmi wymaga nie tylko cierpliwości ale też ogromnego doświadczenia i  zaangażowania. Z miłą chęcią i z wielkim sercem podchodzimy do dzieci bo je kochamy. Sami kiedyś baliśmy się zostawiać nasze dzieci w miejscach nam obcych. I wiemy czego rodzice oczekują od nas. Wiemy czego się obawiają i wiemy czego pragną dzieci…

Możemy zapewnić Was drodzy rodzice że u nas jest całkowicie fajnie i bezpiecznie;)

Adres: Generała Augusta Emila Fieldorfa 2, Gdańsk

Telefon: +48517451993

Email: placpartyland@gmail.com